logo
Rada Miejska » Komisje Rady VII Kadencji
Komisja Statutowa




1. Przewodnicz膮cy - Arkadiusz
Jaros艂aw Rybak

2. cz艂onek - Gra偶yna Maria Rybicka

3. cz艂onek - Jerzy Iglewski









Autor : Joanna Zientkiewicz
Zredagowa艂(a) : Miroslaw Czynsz
Data wprowadzenia : 2007-04-10 09:59:41
Data ostatniej modyfikacji : 2014-12-02 14:36:07
Liczba wy艣wietle艅 : 758

Redaktor  Data modyfikacji 
Miroslaw Czynsz  02.12.2014 13:35poka偶 t膮 wersj臋
Miroslaw Czynsz  02.12.2014 13:34poka偶 t膮 wersj臋
Miroslaw Czynsz  02.12.2014 13:33poka偶 t膮 wersj臋
Miroslaw Czynsz  02.12.2014 13:31poka偶 t膮 wersj臋
Miroslaw Czynsz  02.12.2014 13:29poka偶 t膮 wersj臋
Miroslaw Czynsz  02.12.2014 13:25poka偶 t膮 wersj臋
Miroslaw Czynsz  02.12.2014 13:24poka偶 t膮 wersj臋
Miroslaw Czynsz  13.01.2011 07:36poka偶 t膮 wersj臋
Miroslaw Czynsz  10.04.2007 08:59poka偶 t膮 wersj臋



licznik odwiedzin: 5124816