logo
Rada Miejska » Komisje Rady VII Kadencji
Komisja Zdrowia i Porz膮dku Publicznego




1. Przewodnicz膮cy - Grzegorz Wo藕niak
 
2. cz艂onek - Piotr Dziubich
 
3. cz艂onek - Jan Bladowski

Autor : Joanna Zientkiewicz
Zredagowa艂(a) : Miroslaw Czynsz
Data wprowadzenia : 2007-04-10 09:58:55
Data ostatniej modyfikacji : 2014-12-02 14:38:23
Liczba wy艣wietle艅 : 774

Redaktor  Data modyfikacji 
Miroslaw Czynsz  13.02.2013 08:04poka偶 t膮 wersj臋
Miroslaw Czynsz  13.01.2011 07:37poka偶 t膮 wersj臋
Miroslaw Czynsz  10.04.2007 08:58poka偶 t膮 wersj臋



licznik odwiedzin: 4762132