logo
Rada Miejska » Komisje Rady VII Kadencji
Komisja Rozwoju Gospodarczego i Finans贸w




1. Przewodnicz膮cy - Andrzej Schmidt
2. cz艂onek - Arkadiusz Krzysztof
W艂odarski
3. cz艂onek - Krzysztof Miros艂aw 呕ak



Autor : Joanna Zientkiewicz
Zredagowa艂(a) : Miroslaw Czynsz
Data wprowadzenia : 2007-04-10 09:56:26
Data ostatniej modyfikacji : 2014-12-02 15:26:04
Liczba wy艣wietle艅 : 874

Redaktor  Data modyfikacji 
Miroslaw Czynsz  02.12.2014 14:24poka偶 t膮 wersj臋
Miroslaw Czynsz  02.12.2014 14:23poka偶 t膮 wersj臋
Miroslaw Czynsz  02.12.2014 14:12poka偶 t膮 wersj臋
Miroslaw Czynsz  13.02.2013 08:05poka偶 t膮 wersj臋
Miroslaw Czynsz  13.01.2011 07:44poka偶 t膮 wersj臋
Miroslaw Czynsz  10.04.2007 08:56poka偶 t膮 wersj臋



licznik odwiedzin: 4763592