logo
Rada Miejska » Komisje Rady
Komisja Rolnictwa i Ochrony 艢rodowiska




1. Przewodnicz膮cy - Mariusz
Wojciechowski
2. cz艂onek - S艂awomir Kawczy艅ski
3. cz艂onek - Jerzy Iglewski
Autor : Joanna Zientkiewicz
Zredagowa艂(a) : Miroslaw Czynsz
Data wprowadzenia : 2007-04-10 09:57:15
Data ostatniej modyfikacji : 02.12.2014 15:27
Liczba wy艣wietle艅 : 571

Redaktor  Data modyfikacji 
Miroslaw Czynsz  02.12.2014 15:05poka偶 t膮 wersj臋
Miroslaw Czynsz  13.01.2011 08:42poka偶 t膮 wersj臋
Miroslaw Czynsz  10.04.2007 09:57poka偶 t膮 wersj臋



licznik odwiedzin: 3564941